login icon
english icon
AA

Verdens Barn holder kontoret stengt

På grunn av smittesituasjonen holder Verdens Barn kontoret stengt. Du kan fortsatt treffe oss på epost.

 Verdens Barn er opptatt av å bidra til å begrense spredningen av smitte. Vi holder av den grunn kontoret stengt inntil videre.

Send oss gjerne en e-post, så svarer vi så raskt vi får mulighet. Vi kan nåes på følgende epostadresser:

Felles epost:

adopsjon@verdensbarn.no

fadderskap@verdensbarn.no

Ansatte: 

Daglig leder Young K. Kim: kim@verdensbarn.no 

Helge Solberg (Sør-Afrika): helge@verdensbarn.no 

Una Sveen (Sør-Korea): una@verdensbarn.no 

Janita Skjortnes (Thailand): janita@verdensbarn.no 

Elin Stad Karlsen (fadderskap og hjelpearbeid): elin@verdensbarn.no 

Dag Lund (etteradopsjon og fadderskap): dag@verdensbarn.no 

Mette Gjerde (økonomi): mette@verdensbarn.no

Ta vare på hverandre og vis hensyn til de rundt dere! 

Finn ditt lokallag

Verdens barn
Frognerveien 10
0257 OSLO - Norway

Org nr: 970 134 891

Tlf: +47 22 59 52 00